Zestawienie najnowszych rozwiązań technologicznych w łazience

Technologia bezustannie zmienia zasady zakupów konsumentów, którzy są coraz bardziej wymagający, a producenci bez innowacyjnych rozwiązań w akcesoriach łazienkowych nie mają co liczyć na zainteresowanie odbiorców. Jaquar to marka znana ze swojej doskonałości w zakresie innowacji i technologii. Dzięki silnemu działowi badań i rozwoju wykorzystuje najnowsze procesy i sprzęt – do produkcji rozwiązań w łazienkach, wyposażając je w to, co najlepsze w technologii. Najwyższe standardy produktów ugruntowały jej pozycję, jako jednej z najbardziej cenionych marek premium

Dotyk technologii w oszczędzaniu wody

Przyglądając się i zestawiając najnowsze rozwiązania od Jaquar zacznijmy od armatur posiadających baterie termostatyczne, sensory i zawory czasowe. Całkowicie rewolucyjna technologia została zastosowana została w bateriach i prysznicach. To ograniczniki przepływu, które oszczędzają nawet 80 % wody bez uszczerbku na przepływie. Dostosowują przepływ w warunkach niskiego i wysokiego ciśnienia za każdym razem zapewniając taki sam przepływ objętościowy.

Miksery powietrza i zawory beta

Nowością są prysznice z napowietrzaniem strumienia. Mają wbudowany mikser powietrza, który mieszka powietrze i wodę. Ta rewolucyjna technologia pozwala zaoszczędzić do 30 % wody. Zastosowana technologia zastosowana w bateriach z zaworami czasowymi od Jaquar umożliwia przepływ tylko za każdym naciśnięciem spustu, przez co nie marnuje się woda. Równie innowacyjny jest zawór beta firmy Jaquar. Ma na celu zaoszczędzenie 50/60 % wody dziennie. Umożliwia stosowanie kombinacji 3/6 litrów wody lub 2 /4 litrów wody w zależności od wielkości spłuczki.

System dotykowy w smart domu

Artize ShowerTronic iV6 Jaquar jest oparty na dotyku systemem, który automatycznie dobiera parametry temperatury i przepływu wody podczas kąpieli pod prysznicem. System ten wyposażony jest w wiele funkcji, które zapewniają, że prysznic staje się niezapomnianym doświadczeniem. Produkt wyposażony jest w zdalnie sterowane oświetlenie LED z chromoterapią sterowane za pomogą pilota. Perfekcyjna temperatura kąpieli jest możliwa dzięki wyposażeniu baterii prysznicowych Thermatic w zintegrowane zawory odłączeniowe, jak i termostaty, które zapewniają jednakową temperaturę przez cały czas trwania natrysku.

Jaquar inwestuje w technologie, które zmieniają świat

Misją Jaquar jest tworzenie nowych wartości i przekraczanie oczekiwań klientów, poprzez innowacyjne produkty. W swojej ofercie Jaquar posiada produkty w segmencie ekonomicznym, premium i luksusowym dostępne w 40 krajach na całym świecie. Wykorzystanie w produktach Jaquar najlepszej jakości materiałów, najnowszych technologii i rygorystycznych standardów jakości sprawia, że są one objęte 5 letnią gwarancję! Nowoczesne wnętrza łazienek wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne od Jaquar są wygodne i sprzyjają codziennemu relaksowi. Warto w nie zainwestować!

Jaquar Group to firma założona w 1960 roku. Jej strategia opiera się na najwyższych standardach jakości, estetyce i dążeniu do przekraczania oczekiwań klientów. Obecnie Jaquar Group jest obecna w Polsce ze swoimi produktami w segmencie łazienek premium i luksusowych z markami Jaquar i Artize Zarówno dla sektora mieszkaniowego, jak i handlowego na całym świecie, jako jedno miejsce docelowe dla wszystkich produktów łazienkowych.

https://www.jaquar.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *