Zapach czekolady, kokosu lub wanilii ? To możliwe dzięki podgrzewaczom zapachowym

Żyjemy w czasach, gdzie stres przewyższa całą resztę naszych emocji. Marzymy o wielkich wyczynach oraz dalekich podróżach, ale nie jesteśmy w stanie odważyć się nawet na pierwszy krok w tym kierunku. Niestety, w tym artykule nie znajdziecie magicznego sposoby jak rozwiązać wszystkie problemy. Pokażemy Wam jedynie (lub aż) jak skutecznie podwyższyć wskaźnik Waszej energii i chęci do działań. Bo właśnie brak działań jest Waszym największym wrogiem.

Podgrzej swoje fantazje

Usiądź wygodnie w fotelu, weź kilka głębokich oddechów. Co czujesz ? Nic? No właśnie! Nasze zmysły działają podświadomie, dlatego też zapewniajmy im bodźce, które budząc zmysły pobudzą i nas. Idealnym sposobem jest zakup podgrzewaczy zapachowych. Są to małe świece, które bez problemu możesz rozmieścić w całym domu. Wiemy, że wygląd i estetyka to również istotna sprawa, dlatego spokojnie, nie musisz zaśmiecać swojej przestrzeni milionem pogrzewaczy. Świece te idealnie zakamuflujesz świecznikiem w kolorze mebli lub ścian. Są też nowoczesne i designerskie opcje ukrycia podgrzewaczy, które dodatkowo rzucają piękny cień – wycięte z drewna lub stworzone z metalu ozdobne pokrywy.

Rozpocznijmy od marzeń przyziemnych – przykładowo remont kuchni. W tym przypadku potrzeba Ci wigoru, chęci do działania i wzmożonej kreatywności. Dzisiejszy rynek oferuje wiele propozycji zapachów, lecz tutaj zdecydowanie wybierz podgrzewacze z nutką słodkiej pomarańczy, mandarynki lub rozmarynu. Nie będzie to mdlący, ciężki zapach unoszący się w pomieszczeniu, lecz stymulująca Twoją energię lekka woń. Poczujesz się bardziej rozluźniony oraz wypoczęty, a to klucz do chęci działania i początek drogi rozpoczynającej metamorfozę kuchni.

A teraz czas na dalekie wędrówki. Wybierz kraj. Malediwy – może być? W twoich marzeniach znajdują się słońce, plaża, lazurowa woda, palmy i kokosy, a za oknem szare chmury, deszcz i wysokie wieżowce. Uwierz, że każdy z nas przeżył taki moment załamania. W tym wypadku potrzebujesz obniżyć poziom stresu, dodać sobie pozytywnej energii oraz odczuć namiastkę przyszłych wakacji. Idealnie, jeśli Twój wybór padnie na podgrzewacze mające w składzie wanilię oraz kokos. Natomiast ogromną chęć do działania – zbierania wyznaczonej sumy pieniędzy, bądź szybkiej rezerwacji wymarzonego urlopu last minute – uzyskasz wygrzewając się w wannie pełnej gorącej wody oraz skrzących płomieniach miętowego pogrzewacza.

Zacznij eksperymentować z zapachami podgrzewaczy i zobacz, które najlepiej neutralizują te złe, a wydobywają te dobre emocje oraz cechy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *