Stoły kuchenne 2021, czyli jakie stoły do kuchni będziemy kupować w 2021 roku?

Stoły kuchenne drewniane, metalowe, a może ze szklanym blatem? Jakie stoły do kuchni będziemy kupować w roku 2021? Przedstawiamy najnowsze wnętrzarskie trendy, podpowiadamy, co warto kupić, jeśli aranżujesz kuchnię w 2021 roku.

Drewniane stoły do kuchni

Drewno to chyba najbardziej uniwersalny materiał, który sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych kuchniach. Wystarczy tylko, że zestawisz takie drewniane stoły z odpowiednimi krzesłami i dodatkami (w 2021 królować będą te w odcieniach beżu). Ponadto drewno jest ponadczasowe, a z racji tego, że trendy wnętrzarskie 2021 w dużej mierze nawiązują do natury, stoły drewniane do kuchni sprawdzą się również w nowym roku. Takie meble sprawiają, że wnętrze wygląda dużo przytulniej, ponadto są ekologiczne i antyalergiczne, a przy tym łatwe w czyszczeniu. Jeśli już wystarczająco cię przekonaliśmy, zerknij na stoły kuchenne nowoczesne i tradycyjne w sklepie Meblobranie i wybierz model, jak najlepiej dopasowany do twojej kuchni.

A jakie jeszcze stoły kuchenne będą modne w 2021 roku? Na jaki materiał, oprócz drewna, warto postawić, jeśli planujesz remont w najbliższym czasie?

Stół do kuchni z marmurowym blatem

W 2021 roku będziemy kupować meble kuchenne stworzone z połączenia drewna i kamienia, czyli ciepłego i zimnego materiału, które razem tworzą idealną kompozycję. Takie meble będą prezentować się niezwykle elegancko, a przy tym kamienny blat okaże się bardzo solidny i trwały. Ten materiał chętnie będziemy również wykorzystywać do blatów kuchennych. Najnowsze trendy obejmują przede wszystkim marmur, stół kuchenny na drewnianych nogach z takim kamiennym blatem posłuży nam przez naprawdę wiele lat, a przy tym nada charakteru całej aranżacji. Dobrym pomysłem w 2021 roku będzie również stół kuchenny z marmurowym blatem na metalowych, złotych nogach. To rozwiązanie powinno się szczególnie spodobać miłośnikom wnętrz glamour.

Proste, minimalistyczne stoły kuchenne

W 2021 roku króluje minimalizm. Urządzając kuchnię, powinniśmy zatem postawić na modele o prostym kwadratowym lub prostokątnym blacie, bez zbędnych zdobień i dodatków. Takie konstrukcje nadadzą temu wnętrzu ładu i harmonii, której z pewnością brakuje nam po doświadczeniach z 2020 roku. Taki prosty w formie stół kuchenny warto również zestawić z klasycznymi krzesłami z trwałych, solidnych materiałów. Stół drewniany dobrze będzie się prezentował z drewnianymi lub metalowymi krzesłami, istotne jest również wygodne siedzisko.

Stoły do kuchni z recyklingu

Coraz bardziej poszerza się nasza świadomość ekologiczna, ponadto 2020 rok umocnił nas w przekonaniu, że człowiek potrzebuje natury. Te przemyślenia widać również w trendach wnętrzarskich. Coraz większą popularnością zaczynają się cieszyć meble kuchenne z odzysku, np. stoły z recyklingu, które mogą wyglądać niezwykle stylowo i elegancko, a przy tym być ekologiczne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *