Obrazy canvas w kwiaty – modna dekoracja domu

Dekoratorskie trendy wystroju wnętrz zataczają koło. Modne stylizacje dzieci-kwiatów powróciły do łask. W tym sezonie we wnętrzach będą królować kwiaty. Świetnym uzupełnieniem takich kompozycji będą obrazy canvas w kwiaty.

Kwiaty – różowe lata siedemdziesiąte

Kwieciste wzory to ukłon w stronę lat siedemdziesiątych, które po raz pierwszy wprowadziły je do wnętrz na tak szeroką skalę. Wszechobecny minimalizm spowodował, ze wnętrza stały się mało przytulne i surowe. Styl skandynawski narzucił stylizację wnętrz utrzymaną w neutralnych kolorach. Styl loftowy, będący przeciwieństwem nordyckiego, wprowadził ciemne, przytłaczające dodatki. W obu nie ma miejsca na jasne, żywe barwy, które dodają wnętrzu indywidualnego charakteru.

Kobiece, romantyczne i ulotne kwiaty, to ulubione motywy projektantów wnętrz. Są delikatne i nienarzucające się w odbiorze, dzięki czemu wpasują się niemal w każdą kompozycję i styl. Wzorzyste kwiaty będą się dobrze prezentować w sypialni, a drobne, akwarelowe łąki kwiatów w salonie z otwartą kuchnią.

Wystroju pokoju gościnnego czy kuchni nie trzeba zmieniać od razu. Można stopniowo wymieniać elementy dekoracyjne, by osiągnąć zamierzony efekt. Obrazy canvas w kwiaty to świetny wybór dla niezdecydowanych. Całkowita zmiana wystroju wnętrza wymaga czasu i nakładów finansowych. Często wystarczy wymiana kilku dodatków, by zmienić charakter wnętrza.

Nadruk cyfrowy – przyszłość dekoracji ściennych

Obrazy na płótnie Wallmuralia to najwyższa jakość nadruku cyfrowego, który pozwoli na dokładne odwzorowanie dowolnie wybranej grafiki lub zdjęcia. Sprawdzona jakość wydruku ma kluczowe znaczenie w dekoracji wnętrz, takich jak kliniki medycyny estetycznej i gabinety dentystyczne oraz szpitale.

Tradycyjne czy nowoczesne?

Płótno canvas to materiał odporny na ścieranie i kurz. Wyglądem jest zbliżony do tradycyjnego obrazu na płótnie, coraz częściej go zastępując. Foto obraz na płótnie nie wymaga umieszczenia w mosiężnej ramie, dzięki czemu znacznemu skróceniu uległ czas montażu. Tradycyjne płótno, w przeciwieństwie do materiału canvas, nie jest odporne na rysy i zabrudzenia, przez co może łatwo ulec uszkodzeniu. Mosiężne ramy optycznie zmniejszają pomieszczenie, dlatego nie nadają się do zawieszenia na dowolnej ścianie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *