Mieszkanie w Krakowie – 3 najlepsze lokalizacje

Kraków słynie z licznych walorów turystycznych. Jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Stolica Małopolski od dawna uważana jest za świetne miejsce do życia. Co opłaca się najbardziej: nowe mieszkania na Salwatorze w Krakowie czy w innej części miasta?

Centrum zawsze w cenie

Osoby zainteresowane nabyciem mieszkania w Krakowie biorą pod uwagę rozmaite przesłanki. Niebagatelne znaczenie w tym kontekście ma lokalizacja. Od lat nieruchomości w centrum (nie tylko mieszkalne) cieszą się największą popularnością. Jak wyjaśniają przedstawiciele firmy deweloperskiej Ekopark, wpływ na to ma szereg czynników, m.in. bliskość wielu ważnych punktów i węzłów komunikacyjnych. Należy pamiętać, że Kraków to ważny ośrodek turystyczny – osobom przyjeżdżającym zwiedzać miasto zależy na łatwym dostępie do różnych atrakcji. Z tego właśnie względu wielu nabywców kupuje mieszkania na wynajem w centrum Krakowa.

Konkurencja dla centrum – czyli nowe mieszkania na Salwatorze w Krakowie

Salwator to willowe osiedle usytuowane w zachodniej części Krakowa słynące m.in. z bardzo oryginalnych rozwiązań architektonicznych łączących tradycję z nowoczesnością. Dużo zielonych terenów, możliwość podziwiania Wawelu i wszelakie udogodnienia sprawiają, że popyt na nowe mieszkania na Salwatorze w Krakowie jest ogromny. Łatwo się stąd dostać do centrum, z którego sporo osób ucieka w poszukiwaniu bardziej spokojnej okolicy gwarantującej wysoki komfort życia. Poza tym nowe mieszkania na Salwatorze w Krakowie stwarzają mieszkańcom ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o rozwój życia zawodowego i rodzinnego. Więcej o mieszkaniach w tej dzielnicy przeczytacie na https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe-mieszkania-salwator-krakow/

Krowodrza – rejon ze świetną infrastrukturą

Wśród najlepszych lokalizacji Krakowie niezmiennie wymieniana jest dzielnica Krowodrza znajdująca się w północno-zachodniej części miasta. Do Rynku Głównego jest stąd zaledwie ok. 2,5 km. Krowodrza charakteryzuje się doskonale rozbudowaną infrastrukturą handlowo-usługową. Bliskość centrum i sprawne połączenia komunikacyjne z Portem Lotniczym w Balicach są wielkimi jej atutami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *