Ile kosztuje wykończenie pod klucz w Warszawie?

Usługa wykończenia mieszkania pod klucz to wygodna propozycja przeznaczona dla każdego, kto chciałby wprowadzić się do mieszkania urządzonego stylowo i komfortowo – bez wysiłku!

Chociaż nadal wykończenie nieruchomości pod klucz nie jest w Polsce tak popularne, jak w innych krajach, to jednak coraz więcej deweloperów oferuje taką właśnie możliwość. Bez problemów wybierzemy także wykończenie pod klucz w Warszawie – taka usługa dostępna jest niemalże dla każdej inwestycji mieszkaniowej. W ramach wykończenia mieszkania pod klucz to deweloper wykonuje szereg prac związanych z przygotowaniem nieruchomości do przeprowadzki. Klient nie musi wtedy zatrudniać samodzielnie ekipy wykończeniowej lub też prowadzić prac we własnym zakresie.

Koszty wykończenia mieszkania pod klucz w Warszawie

Ceny związane z wykończeniem nieruchomości pod klucz w Warszawie, a także w innych dużych miastach w Polsce zależne są od szeregu różnych czynników, w tym między innymi od:

  • wybranego pakietu wykończeniowego
  • dodatkowych usług zamówionych przez klienta
  • metrażu nieruchomości
  • polityki cenowej dewelopera

Podstawowy pakiet usług obejmuje przede wszystkim malowanie ścian i sufitów na jeden kolor, kładzenie podłóg (panele lub kafelki), wykończenie łazienki (kafelkowanie, montaż armatury i ceramiki łazienkowej), a także montaż drzwi wewnętrznych. Takie prace deweloper może wykonać dla nas w cenie około 600 złotych za jeden met kwadratowy nieruchomości. Jeśli chcemy zdecydować się na bogatszy pakiet, wówczas wykończenie pod klucz w Warszawie będzie kosztowało już więcej. Ceny wynoszą wtedy około 800-1500 złotych za jeden metr kwadratowy nieruchomości. Dostępne są także specjalne pakiety indywidualne, inaczej pakiety „Free”, które obejmują materiały wybrane przez klienta.

Sprawdź oferty wykończenia mieszkań pod klucz w Warszawie już teraz!

Chcesz także zdecydować się na wykończenie pod klucz w Warszawie? W takim przypadku można już teraz zapoznać się z dostępnymi pakietami usług na stronach internetowych deweloperów. Sprawdź ofertę na https://ronson.pl/wykonczenia/ i znajdź dla siebie najlepszą usługę wykończenia mieszkania pod klucz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *